Müşteri Hizmetleri
0312 350 70 00 0530 860 70 01

Hakkımızda

2012 yılında alüminyum ve cam balkon sektöründe faaliyete başlayan firmamız ilk günkü heyecanı ve azmi ile hayatı kolaylaştıran ve güvenli yeni yaşam alanları oluşturan çözümler üretmektedir.

Güçlü ar-ge ekibimiz her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren yapımız sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek doğru ürünleri üretmek ve aynı zamanda kaliteden ödün vermemek için çalışmaktadır.

Demonte Cam Balkon, etik kuralları ve değerleri sayesinde eriştiği güçlü alt yapıyı Türkiye’de ve dünya’da marka olma yolunda kullanarak giderek büyümektedir.

Demonte Cam Balkon, markası ve ürünlerine güveni her zaman tam olsa da şirket politikası gereği sürekli empati kurarak müşteri geri bildirimlerini önemsemektedir. Bu şekilde Demonte Cam Balkon neyi iyi yaptığını ve daha nasıl iyi yapabileceğini görmektedir.

Demonte Cam Balkon, tüm ürünlerinde kullanıcı dostu olmayı benimsemiştir. Tüm ürünlerimiz imalat ve montaj kolaylığı ile kalite ve estetik anlayışını benimseyerek üretilmekte ve yayın satış ağı ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Demonte Cam Balkonun hedefi son kullanıcıya kadar ürünlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde üretilmesi ve ekonomik bir şekilde ulaştırılmasıdır.

Misyon & Vizyon

Gücünü takım çalışmasından alarak her sezon liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren bir firmayız. Sektörün en ön saflarında olmaya devam etmek en büyük amacımız.  Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden,  güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek,  ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmekteyiz. 

  • Müşteri memnuniyeti sayesinde referanslarınızla bir çok işe imza atmaya devam etmekteyiz. 
  • Sizlerin memnuniyeti bizlere yeni müşteriler kazandıracaktır. 
  • Değişen taleplerinize cevap verebilmek için sizi dinleriz. 
  • Müşteri memnuniyetini ölçmek için bilgilerinizi ister ona göre yolumuza devam ederiz 
  • Kaliteli malzeme tercih ederiz, malzemenin her aşamasını takip ederek en iyi ürünü en iyi uygulamayla birleştirerek sizin kullanımınıza sunarız, 
  • Müşteri memnuniyeti en iyi reklamımızdır,Kaliteli pencereler, temiz işcilik, memnun müşteri ve gülen yüzler hedefimizdir, 

BİZE KALAN;BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER 


BAŞARIMIZIN TEMELİ; 
  • İnsana yatırım, 
  • Ekip çalışması, 
  • Dürüstlük ve güvenirliliktir.